Woda toaletowa - Wanilia i Gardenia

Cena: 
69.00zł
Dostępność:
Nr. kat: 
ACR-045
Pojemność: 
50ml
Woda toaletowa o niezwykle kobiecym, mocnym kwiatowym zapachu. W nucie głowy znajdziemy bergamotkę i cytrynę, które zostały zmysłowo połączone z kokosem i kwiatem pomarańczy z nuty serca.

Woda toaletowa o niezwykle kobiecym, mocnym kwiatowym zapachu. W nucie głowy znajdziemy bergamotkę i cytrynę, które zostały zmysłowo połączone z kokosem i kwiatem pomarańczy z nuty serca. Nuty bazowe stanowi idealny kuszący duet piżma i wanilii. Woda toaletowa idealna w ciągu dnia, już kilka jej kropel roztacza aurę zmysłowego odprężenia i ukojenia.

Formuła powstała we francuskiej miejscowości Grasse, która jest kolebką perfumiarstwa. Woda toaletowa została wyprodukowana w wytwórni Acorelle w południowo-zachodniej Francji.

Opakowanie: buteleczka 50 ml z atomizerem, kartonowe pudełko

Zastosowanie:

Stosować wodę toaletową o dowolnej porze dnia na tzw. miejsca pulsujące, które wzmacniają uwalnianie nut zapachowych. Takimi miejscami są nadgarstki, zgięcia łokci i kolan, kark i okolice za uszami oraz skronie. Dla najlepszego efektu można zastosować wodę toaletową również na ubranie, szalik lub apaszkę.

Bezpieczeństwo :

Woda toaletowa składająca się z 88% składników naturalnych. Wszystkie wody toaletowe Acorelle są wolne od szkodliwych konserwantów (np. parabenów, EDTA) oraz innych nieprzyjaznych składników: ftalanów, piżma azotanowego i substancji barwiących. Jest przyjazna dla skóry i środowiska naturalnego. Nie testowano na zwierzętach.

Nie aplikować w okolicach oczu i na podrażnioną skórę, nie połykać. Trzymać poza zasięgiem dzieci oraz z dala od źródeł ciepła i ognia.

Skład:

Alcohol, parfum, aqua, benzyl salicylate, benzyl alcohol, citral, linalool, limonene, citronellol, geraniol.