Zestaw do wybielania włosków na twarzy

Cena: 
47.00zł
Dostępność:
Nr. kat: 
ACR-047
Pojemność: 
75ml
Dla osób posiadających ciemniejsze włoski na twarzy Acorelle opracowało proste rozwiązanie – formułę wybielającą, która pozwala uniknąć depilowania delikatnej skóry twarzy. Dzięki rozjaśnieniu włoski stają się mniej widoczne.

Dla osób posiadających ciemniejsze włoski na twarzy Acorelle opracowało skuteczne i proste rozwiązanie – formułę wybielającą, która pozwala uniknąć depilowania delikatnej skóry twarzy. Dzięki rozjaśnieniu włoski stają się mniej widoczne, a twarz zyskuje bardziej estetyczny wygląd. Zestaw zawiera krem wybielający wraz z pomocnymi drewnianymi elementami (miseczką i szpatułką) oraz preparat łagodzący do stosowania po zabiegu.

Krem wybielający jest skuteczny już po 2 minutach, a przy tym łagodny dla wrażliwej skóry. Ze względu na potrzeby delikatnej skóry krem wybielający włoski został wzbogacony o System Ochrony VedaCalmTM – zawiera on kombinację trzech w 100% naturalnych olejów: neem, sezamowego i olejku esencjonalnego Boswellia Serrata. To połączenie o sprawdzonej skuteczności, działające na zasadzie synergii w celu ochrony i ukojenia skóry.

Formuła kremu wybielającego włoski Acorelle została wzbogacona także o delikatne składniki aromatyczne w celu uniknięcia charakterystycznego zapachu tego typu produktów. Dzięki temu zabieg wybielania jest znacznie przyjemniejszy.

Po wybielaniu pomocny będzie preparat łagodzący - natychmiastowo koi skórę i przywraca jej prawidłowe pH po zabiegu wybielania włosków. Wzbogacony o System Ochrony VedaCalmTM zapewnia skórze maksimum naturalnej ochrony i pozostawia ją nawilżoną.

Przeprowadzenie zabiegu wybielania włosków jest bardzo proste. Wystarczą do tego elementy zawarte w opakowaniu:
- dwie tubki kremu wybielającego (do zmieszania, oznaczone A i B) 2 x 30 ml,
- drewniana szpatułka i drewniana miseczka,
- preparat łagodzący 1 x 15 ml,
- instrukcja.

Pochodzenie: Francja

Stosowanie:
Należy zapoznać się dokładnie z instrukcją i użytkować zgodnie z zawartymi w niej informacjami.

Przed pierwszym użyciem zestawu wybielającego zaleca się przeprowadzić test uczuleniowy na niewielkim fragmencie skóry, która ma zostać poddana wybielaniu – na 24 godziny przed docelowym zabiegiem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek niepożądane reakcje, np. pieczenie, należy jak najszybciej zmyć skórę czystą wodą. Jeśli po 24 godzinach nie nastąpi żadna reakcja, można przystąpić do wybielania włosków na wybranej części twarzy – skóra powinna być czysta i sucha.

1. W drewnianej miseczce zmieszać delikatnie przy pomocy szpatułki porcję kremu z tubki A i tej samej wielkości porcję kremu z tubki B.
2. Uzyskaną mieszankę nałożyć szpatułką na wybraną do wybielania partię włosków na twarzy, tak aby krem pokrył dokładnie wszystkie włoski.
3. Pozostaw na twarzy przez 2 do 3 minut (WAŻNE: nie przekraczać 3 minut!).
4. Usuń krem przy pomocy szpatułki.
5. Zmyj dokładnie czystą wodą i osusz skórę, unikając tarcia.
6. Nałóż na wybielane miejsce porcję preparatu łagodzącego z zestawu.

Jeśli zabieg wybielania włosków nie dał rezultatu, można go powtórnie wykonać po 3 dniach (72 godzinach).
Po wybielaniu włosków zaleca się odczekać 24 godziny z użyciem mydła i kosmetyków bazujących na alkoholu (perfumy, dezodoranty).

Bezpieczeństwo:
Zawiera 65% naturalnych składników.
Bez parabenów.

Tubka A: zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli do niego dojdzie, natychmiast przemyć czystą wodą.
Tubka B: zawiera amoniak.

- Produkt niewskazany dla osób o skórze bardzo szybko ulegającej podrażnieniom lub jeśli wiadomo, że skóra nie reaguje dobrze na kremy wybielające.
- Nie stosować na skórę dotkniętą stanem zapalnym, na rany, blizny, pieprzyki, krosty, żylaki i jakiekolwiek inne skazy.
- Nie stosować przed planowaną dłuższą ekspozycją na słońce i po niej, jak również po gorącej kąpieli.
- Nie stosować, jeśli w danym czasie bierze się tabletki lub inne lekarstwa wpływające na skórę. Należy wcześniej skonsultować się z lekarzem.
- Jeśli podczas wybielania nastąpi jakakolwiek niepożądana reakcja skóry, produkt należy natychmiast zmyć wodą.
- Unikać kontaktu wszystkich elementów zestawu z oczami i błonami śluzowymi. Nie nakładać produktu na okolice oczu. Jeśli dostanie się do oczu lub błon śluzowych, natychmiast przepłukać czystą wodą i skontaktować się z lekarzem.
- Nie połykać.
- Nie nakładać na klatkę piersiową, narządy płciowe ani na brzuch podczas ciąży.
- Przechowywać poza zasięgiem dzieci oraz poza źródłami ciepła.

Skład:
Krem wybielający tubka A:
Aqua (water), paraffinum liquidum (mineral oil), hydrogen peroxyde, cetearyl alcohol, ceteareth-20, etidronic acid, acetanilid.

Krem wybielający tubka B:
Aqua (water), paraffinum liquidum (mineral oil), cetearyl alcohol, ceteareth-20, parfum (fragrance), ammonium hydroxide, aloe barbadensis leaf extract, maltodextrin, sesamum indicum (sesame) seed oil, melia azadirachta seed oil, boswellia serrata oil, bht, alpha-isomethyl ionone, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal.

Preparat łagodzący:
Aqua, isopropyl myristate, stearic acid, cetyl alcohol, silica, triethanolamine, parfum, kaolin, phenoxyethanol, sesamum indicum seed oil, melia azadirachta seed oil, boswellia serrata oil, sodium hyaluronate, bht.