Orientalny wosk Ylang-Ylang do depilacji małych powierzchni

Cena: 
44.00zł
Dostępność:
Nr. kat: 
ACR-006
Pojemność: 
15ml
Unikalna formuła wosku pozwala na usunięcie małych włosów i meszku z niewielkich partii ciała. Do wosku dołączony jest precyzyjny aplikator.

OPIS: Unikalna formuła o wysokiej efektywności, delikatnie i z zastosowaniem naturalnych składników usuwa zbędne owłosienie i meszek z małych partii na ciele (wąsik, brwi, okolice pępka). Opakowanie z woskiem wyposażone w precyzyjny aplikator.

Cukier trzcinowy BIO: zmiękcza strukturę włosa
Olejek eteryczny Ylang-Ylang: działanie łagodzące, relaksujące
Cytryna BIO: naturalny konserwant
Baza woskowa ma temperaturę specjalnie przystosowaną dla łatwej, efektywnej i bezpiecznej depilacji.
Opakowanie zawiera: wosk do depilacji (tubka 15 ml) z aplikatorem, 12 pasków, 1 drewnianą szpatułkę.

ZASTOSOWANIE: Ogrzać wosk w kapięli wodnej umieszczając tubkę dziubkiem w dół w naczyniu z bardzo ciepłą wodą. Podczas depilacji nałożyć wosk na koniec szpatułki. Z brzegu szpatułki przesunąć wosk w kierunku wzrostu włosów, tak aby uzyskać bardzo cienką, połyskującą warstwę, starając się trzymać szpatułkę prostopadle do skóry. Położyć następnie taśmę bawełnianą na wosku, wygładzić go starannie, naciągnąć skórę z jednej strony i oderwać taśmę w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Po depilacji spłukać pozostałości wosku wodą, także taśmy przemyć wodą (nadają się do wielokrotnego użytku). Tuż po zabiegu należy unikać produktów, które zawierają agresywne składniki, zwłaszcza tych zawierających alkohol (np. niektóre dezodoranty) oraz do 48 godzin unikać ekspozycji na słońce.

BEZPIECZEŃSTWO: 100% wszystkich składników pochodzenia naturalnego, 91,5% wszystkich składników certyfikowanych ekologicznych. Olejek eteryczny Ylang Ylang i Trzcina Cukrowa Bio pochodzą z Paragwaju. Kosmetyk posiada certyfikat Ecocert i Cosmebio.
Nie zawiera: alergenów, składników pochodzenia zwierzęcego, parabenów, sztucznych barwników, konserwantów.

SKŁAD: SUCROSE*, AQUA, CITRUS MEDICA LIMONUM JUICE*, CANAGA ODORATA OIL*, PARFUM
* składniki pochodzące z upraw rolnictwa ekologicznego