Orientalny wosk Ylang-Ylang do depilacji roll-on

Cena: 
47.00zł
Dostępność:
Nr. kat: 
ACR-005
Pojemność: 
100ml
Naturalny wosk do depilacji w formie roll-on, która pozwala na szybszą i wygodniejszą aplikację. Formuła skomponowana z myślą o potrzebach skóry wrażliwej.

OPIS: Naturalny wosk do depilacji z dodatkiem kwiatu Ylang-Ylang i cukru z trzciny cukrowej Bio. Wygodna forma roll-on zmniejsza czas depilacji i poprawia komfort jej wykonywania. Cechuje go łatwa aplikacja oraz szybkie i sprawne usuwanie włosków dzięki dołączonym taśmom wielokrotnego użytku. Formuła skomponowana z myślą o potrzebach skóry wrażliwej.

Gliceryna: działanie nawilżające
Olejek eteryczny z kwiatu Ylang-Ylang BIO: działanie łagodzące
Opakowanie zawiera: 1 roll-on z woskiem 100 ml + 10 taśm zmywalnych do wielokrotnego użytku.
Opakowanie z woskiem Orientalnym Bio przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od światła.

ZASTOSOWANIE: Przed przystąpieniem do depilacji należy zrobić peeling ciała, aby usunąć martwy naskórek i zapobiec wrastaniu włosów. Opakowanie z woskiem ogrzewamy przez wstawienie do ciepłej wody na 4 minuty lub do mikrofalówki (15 sekund). Następnie usuwamy wieczko z opakowania wosku i przystawiamy końcówkę roll-on w miejsce depilacji. W trakcie woskowania aplikujemy wosk bio w kierunku wzrostu włosów poprzez aplikator rolki. W miejscu aplikacji nakładamy na wosk taśmę z tkaniny, wygładzamy mocno w kierunku wzrostu włosów i usuwamy taśmę szybkim ruchem w kierunku przeciwnym. Spłukujemy nadmiar wosku ciepłą wodą. Pamiętać należy, aby sprawdzić temperaturę wosku przed każdym użyciem i nigdy nie przegrzać, aby uniknąć oparzeń. Po depilacji woskiem, należy nawilżać skórę masłem shea lub olejkiem ze słodkich migdałów.

BEZPIECZEŃSTWO: 100% wszystkich składników pochodzenia naturalnego, 13% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

SKŁAD: GLUCOSE, GLYCERIN, SUCROSE*/**, CITRIC ACID, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER**, PARFUM
* składniki pochodzące z upraw rolnictwa ekologicznego
** składniki Fairtrade